Реєстрація та посадка на рейс

Реєстрація на рейс

Як правило, реєстрація на рейс в аеропорту починається за дві години до вильоту і закінчується за 40 хвилин. Якщо пасажир запізнився на реєстрацію або посадку, до польоту він не допускається. Пам'ятайте, що у квитку завжди вказаний місцевий час вильоту і прибуття.

Спочатку необхідно пройти паспортний і митний контроль. Потім, після пред'явлення квитка, співробітник авіакомпанії оформляє ваш багаж і видає посадочний талон з вказівкою вашого місця в салоні літака. У разі проходження контролю в режимі «зеленого коридору» митний контроль не здійснюється («зелений коридор» — визначена на території аеропорту смуга руху, де митний контроль і митне оформлення здійснюються за спрощеним порядком для громадян, які перевозять через митний кордон предмети, які не підлягають обов'язковому письмовому декларуванню або обкладенню митними і іншими платежами і зборами і на переміщення яких через митний кордон не встановлено заборон або обмежень) — див. Митний контроль.

Далі необхідно уважно стежити за оголошеннями: про початок посадки на рейс буде оголошено додатково. Після цього вам необхідно пройти до виходу, номер якого вказаний у вашому посадковому талоні.

В окремих країнах і у деяких авіакомпаній можуть бути встановлені додаткові правила і процедури проходження контролю, що може значно вплинути на час, необхідний для його здійснення. Тому рекомендуємо заздалегідь при покупці або попередньому бронюванні авіаквитка уточнити особливості проходження процедури реєстрації та посадки на рейс (наприклад при польоті з України в США передбачена можливість повного огляду багажу і пасажирів, що може займати до 4 годин).